Певица Приходько назвала россиян “глухими марионетками”: Россия нам просто завидует

Певица Настя Приходько, которая сейчас принимает участие в туре в поддержку военных, не выдержала и высказала все, что думает относительно россиян

Певица Настя Приходько, которая сейчас принимает участие в туре в поддержку военных, не выдержала и высказала все, что думает относительно россиян.В своем Twitter артистка назвала их глухими марионетками и заявила, что они завидуют украинцам.

“Дивитися смішно на пости “Раші”!! Хлопці, ви дурні, курка орлом не стане;)))) У вас один орел, і те малуватий, скоріше орлятко”, – почала Приходько, яку, вочевидь, дістало читати коментарі росіян.

“Ми вас не чіпаємо, а ви тільки те й робите, що нам заздрите;))) Мені від Росії нічого не потрібно! У мене є шанувальники які мене люблять! А всіх, хто проти моєї країни, проти мого народу, дорогу ви знаєте куди йти, хоча … Ви там вже давно;))) Шкода вас! Чесно, причому дуже!” – написала Настя. “Ви вузьколобі, ви глухі! Вами, як маріонетками, смикають, де зручно! Вам все одно, що то говорити!”, – заявила співачка.

“Як можна вести діалог з розумово відсталими? Легко! Реготати з них і дивитися, як вони зляться;) У хлопців з Росії тільки матюки в голові!” – написала Приходько.

Загружается…
Загружается…
Загружается…
Загружается…

Вверх Вверх
Вверх