День защитника Украины: поздравления

14 октября украинцы второй год подряд официально празднуют День защитника. В этот день вся страна чтит мужество и героизм защитников своей независимости.

День захисника України: привітання

Подобрать нужные слова иногда сложно. Поэтому Факты ICTV подготовили для вас несколько приветствий, которые помогут поздравить героев.

І

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких “баталій” повсякденного життя вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу!

ІІ

Як вода джерельна будь завжди здоровий,

Хай сміються очі, не хмуряться брови,

Зігрівають серце почуття високі,

А Господь дарує 100 щасливих років.

ІІІ

Сердечно хочу привітати Вас із Днем захисника України – святом, сповненим багатими козацькими традиціями, мужністю та героїзмом визволителів рідної землі. У цей світлий день бажаємо Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру!

IV

Хай здоров’я, радість і достаток,

Сиплються не мов вишневий цвіт

Хай малює доля з буднів свято,

І дарує Вам багато літ!

V

У День захисника України ми хочемо віддати шану всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та нашої держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь!

Читайте: 23 февраля – “никогда снова”: как появился День защитника Украины

Мы также писали о том, что подарить любимому на День защитника Украины.

Загружается…
Загружается…
Загружается…
Загружается…

Вверх Вверх
Вверх