RSS
ICTV
MYICTV

У нічному клубі напали на знімальну групу телеканалу ICTV

Фото -

Знімальна група телеканалу ICTV зазнала нападу під час зйомок у столичному  клубі «Crystal hall».

Пригода сталася 16 березня 2012 року, близько опівночі. На той момент репортер програми «Козирне життя»Тетяна Третяк, репортер програми «Максимум в Україні» Руслан Тарасов та оператор телеканалу Артур Пудак завершили зйомки на вечірці  «Ello Party», куди були запрошені організаторами. Після запису інтерв‘ю з представниками шоу-бізнесу, журналісти планували повертатися на канал. Втім, залишити клуб журналістам завадив PR-менеджер паблісіті-агенції «Secret Service» Олександр Кажиян.

Чоловік підловив у коридорі журналістку Тетяну Третяк  і напав на неї з кулаками, брудною нецензурною лайкою і погрозами. Головна претензія зводилася до того, що PR-менеджеру не сподобалися запитання, які журналістка ставила під час інтерв’ю. Коли на допомогу Тетяні прийшли колеги, Олександр Кажиян повів себе ще більш агресивно, намагався розбити телевізійну камеру, накинувся на Руслана Тарасова. Охорона закладу всіляко перешкоджала зйомкам, закривала телекамеру. Після цього знімальну групу, силоміць виставили на вулицю, не дозволивши навіть забрати речі з гардеробу. Журналістка Тетяна Третяк отримала синяки, забої  кисті рук та вивихи пальців на руках.

Оскільки таке поводження з журналістами, які виконували своє редакційне завдання, є прямим порушенням статті 171 КК України («Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»), члени знімальної групи  викликали для фіксації протизаконних дій та оформлення відповідних заяв наряд міліції Печерського РВ МВС України у м. Києві і написали відповідну заяву. 

Loading...
Фото - Сергій Батурин
Сергій Батурин
Сергій Батурин, Естрадист
Оповідання з серії I like Україна!
Фото - Юрій Винничук
Юрій Винничук
Юрій Винничук, Ті, що стежать за нами
Оповідання з серії I like Україна!
Фото - Брати Капранови
Брати Капранови
Брати Капранови, Тарасикова ніч
Оповідання з серії I like Україна!
Фото - Лев Парцхаладзе
Лев Парцхаладзе
ГОТОВО! Как построить мечту
Год назад, в июле 2015-го я презентовал идею нового сервисного центра, в марте 2016-го началось строительство...

Опитування

Чим завершиться Кримська криза?
Активною фазою війни
Максимум - загостренням