RSS
ICTV
MYICTV

У нічному клубі напали на знімальну групу телеканалу ICTV

Фото -

Знімальна група телеканалу ICTV зазнала нападу під час зйомок у столичному  клубі «Crystal hall».

Пригода сталася 16 березня 2012 року, близько опівночі. На той момент репортер програми «Козирне життя»Тетяна Третяк, репортер програми «Максимум в Україні» Руслан Тарасов та оператор телеканалу Артур Пудак завершили зйомки на вечірці  «Ello Party», куди були запрошені організаторами. Після запису інтерв‘ю з представниками шоу-бізнесу, журналісти планували повертатися на канал. Втім, залишити клуб журналістам завадив PR-менеджер паблісіті-агенції «Secret Service» Олександр Кажиян.

Чоловік підловив у коридорі журналістку Тетяну Третяк  і напав на неї з кулаками, брудною нецензурною лайкою і погрозами. Головна претензія зводилася до того, що PR-менеджеру не сподобалися запитання, які журналістка ставила під час інтерв’ю. Коли на допомогу Тетяні прийшли колеги, Олександр Кажиян повів себе ще більш агресивно, намагався розбити телевізійну камеру, накинувся на Руслана Тарасова. Охорона закладу всіляко перешкоджала зйомкам, закривала телекамеру. Після цього знімальну групу, силоміць виставили на вулицю, не дозволивши навіть забрати речі з гардеробу. Журналістка Тетяна Третяк отримала синяки, забої  кисті рук та вивихи пальців на руках.

Оскільки таке поводження з журналістами, які виконували своє редакційне завдання, є прямим порушенням статті 171 КК України («Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»), члени знімальної групи  викликали для фіксації протизаконних дій та оформлення відповідних заяв наряд міліції Печерського РВ МВС України у м. Києві і написали відповідну заяву. 

Loading...
Фото - Андрій Булгаров
Андрій Булгаров
Украина не окраина. Развеян миф российской пропаганды
Название "Украина" упоминается не только в славянских источниках.
Фото - Надія Шуляк
Надія Шуляк
Що треба знати про договір
Як підписувати договір - поради юриста.
Фото - Максим Музика
Максим Музика
Кодекс ветерана АТО
7 тез від демобілізованого офіцера української армії.
Фото - Олександр Мазурчак
Олександр Мазурчак
Сім’ї з бойлером та без лічильника переплачують за газ більше 1 тис. грн на рік
Переплачувати за газ 60-100 гривень на місяць змушена кожна українська сім’я.
Фото - Андрій Булгаров
Андрій Булгаров
Русские своих не бросают
Нет, русские своих бросают. Всегда. С чувством и знанием дела, и я обьясню как и когда.