Обміняти час на гроші. Що таке Nimses і як ним скористатися

Nimses – український стартап, який став вірусним інтернет-проектом 2017 року. Додаток для смартфонів дозволяє отримати віртуальні гроші за його використання.

Що це?

Українські стартапери створили проект, у якому віртуальна валюта нараховується за час, проведений у додатку. Одна хвилина = один нім. Пізніше ці криптогроші можна витрачати на лайки записів інших користувачів, що знаходяться в радіусі 2 км, а також власні публікації.

Цікаво, що стрічка новин формується не з підписок, а грунтуючись на геолокації. Тому користувачі бачать публікації, які розміщені недалеко від поточного місця перебування.

На перший погляд, додаток схожий на Instagram, проте в Nimses стрічка фото прив’язана до капіталу в межах сервісу.

Час – гроші

За допомогою німів можна оплачувати деякі товари та послуги. За словами авторів сервісу, вже в червні віртуальну валюту можна буде міняти на товари або послуги, а з лютого 2018 року – переводити.

При цьому конкретні послуги та товари, які з’являться в магазині Nimses Goods, розробники поки не називають.

Читайте: Топ-5 соцмереж, що вбивають психіку

Made in Ukraine

Незважаючи на те, що додаток Nimses зареєстрований у США, його творці – українські стартапери. За словами директора з маркетингу Андрія Сіріченка, проект розвивається в першу чергу на українському ринку. Сервіс дозволяє не тільки перетворити час в умовні гроші, а й зробити популярність чимось більшим, ніж просто лайками заради лайків.

Зірковий Nimses

До промо-кампанії Nimses залучили популярних персон (співак Іван Дорн, блогер Олександр Барабошко), чим підігріли неабиякий інтерес до сервісу. У додатку таких користувачів називають Ангелами, їхня аватарка дещо відрізняється від інших: на німбі видно кількість німів.

Тренд 2017 року

Соціальна мережа Nimses об’єднала кілька важливих тем 2017 року: акцент на мобільні телефони, прості публікації, а також віртуальні гроші. При цьому чіткого формулювання бізнес-моделі програми та її цілей творці поки не назвали.

– Nimses – це всесвітня система всього прожитого часу. Nimses дозволяє стерти кордони між онлайн та оффлайн, між життям і зароблянням на життя, між мати та бути. Витрачай німи, подібно до того, як витрачаєш життя, на хороших людей і потрібні речі, отримуй німи інших людей, – йдеться в описі на GooglePlay.

Нагадаємо, раніше в Україні заблокували популярні російські сервіси Вконтакті, Однокласники та Яндекс. На зміну цим сайтам на український ринок прийшла соціальна мережа Ukrainians.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля