$1,5 тис. і два кліка: чорні нотаріуси дурять українців за новою схемою

Українські хакери масово пропонують у мережі послуги зі злому сайтів, в тому числі і державних. За $1,5 тис. переписують абсолютно все: автомобілі, квартири, земельні ділянки та навіть АЗС.

Про це пишуть Вести.

Послуги чорних нотаріусів в інтернеті можна знайти легко. За $1,5 тис. пропонують зняти іпотеку, заборону, обтяження будь-якої складності, зробити будь-які дії у держреєстрах, зняти заборону виконавчої служби, податкової та суду.

Фахівці з аналізу кіберзагроз кажуть, що механізм роботи шахраїв дуже простий. На поштові скриньки нотаріусів шахраї розсилають заражені вірусом листи “від Мін’юсту”. Як тільки нотаріус відкриває такий лист, в його комп’ютері встановлюється програма віддаленого доступу – і всі електронні підписи, ключі та паролі потрапляють до хакерів.

При цьому в державних реєстрах прав власності будуть відображатися дані зламаного нотаріуса.

Читайте: Як аферисти відбирають дачі

– Таке втручання може влаштувати навіть студент, причому досить швидко. Зробили шкідливий лист, доставили жертві, жертва відкрила і “заразилася”. Сайт держреєстрів може бути і добре захищений, але при цьому розробники не врахували, що слабкою ланкою може стати саме комп’ютер нотаріуса, – кажуть у Сайбер Сек’юріті Центрум.

Ми також писали про те, як не потрапити на гачок афериста та не стати жертвою власного автомобіля на парковці.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля