Кладовище заіржавілих суперкарів Marussia у Росії (фото)

Колись перспективні спорткари російської марки «Маруся» виявилися кинутими на поталу корозією

Колись перспективні спорткари російської марки «Маруся» виявилися кинутими на поталу корозією і часом в запиленому цеху колишнього автозаводу.

Автомобільний «склеп» виявлено фотоблогерами, за даними яких, частина машин вже вирушила під прес, а решта екземплярів очікують подібної долі найближчим часом, передає Auto.ua.

Читайте: У Києві «герою парковки» на Suzuki помстилися шинами на даху (фото)

У Росії знайдено поховання безгоспних суперкарів Marussia.Проект Marussia повинен був довести, що крім «Лад», «Волг» і «Уаз», в Росії вміють робити, в тому числі і суперкари, які не поступаються західним аналогам. Компанія навіть збирала попередні замовлення на купе B2 і обіцяла продавати авто за 100 тисяч доларів.Крім того велася розробка перспективного кросовера F2 з футуристичним дизайном у стилі «Трансформерів», однак в кінцевому підсумку плани автомобілебудівників не виправдалися. У 2014 році «Маруся» розорилася.

На зображеннях видно, що прототипи автомобілів знерухомлені вже довгий час, і ніхто не стежить за їх збереженням. Деякі машини опинилися в напівскладеному стані.

Фото: drive2.ru

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх