Українці не отримають дешевих авто з ЄС

Гендиректор великого автомобільного імпортера розповів, як вплине закон №3251 про зниження акцизів на б/у авто на вартість автомобілів для українців.

Петро Рондяк, гендиректор автомобільного імпортера Віннер Імпортс Україна розповів, як вплине закон №3251 щодо зниження акцизів на б/у авто на вартість автомобілів для українців.

– Дуже багато шуму навколо цього закону. Є якась точка зору у населення, що буде зміна і раптом все стане нормально: я поїду в Європу і буду мати доступ до дешевих машин.

Можна зайти на відомі європейські сайти і подивитися ціни на старі машини. Якщо прибрати європейський ПДВ, додати наш і додати мито – економія на привезених машинах з Європи не буде настільки великою. Я не думаю, що буде велика хвиля ввезення в Україну старих машин.

Читайте: В Україні запустили “листи щастя”: 3 млн грн за 6 годин (ФОТО)

Також закон передбачає, що повинен використовуватися стандарт Євро-5. Тому відпадають машини старше січня 2010 року. І можна привозити тільки одну машину на одну фізичну особу. Тобто ми як імпортери не поїдемо в Європу і не будемо забирати великі партії уживаних машин. І машини в Україні не стануть раптом масово дешевими, – розповів в інтерв’ю Рондяк biz.nv.ua.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада може прийняти узгоджені президентом та парламентом правки до закону №3251

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх