Техогляд 2016: авто будуть перевіряти прямо на дорозі

В Україну може повернутися обов’язковий технічний огляд для всіх видів транспортних засобів.

В Україну може повернутися обов’язковий технічний огляд для всіх видів транспортних засобів.

Одна з незвичайних пропозицій законопроекту, який пропонує Кабінет Міністрів України, є періодичність проведення ТО, пише Автоцентр.

Цю процедуру хочуть зробити не тільки плановою, а й позачерговою. Остання буде стосуватися комерційного транспорту, задіяного для перевезення пасажирів і вантажів, для яких мають намір ввести так звані придорожні перевірки придатності ТЗ до експлуатації.

Читайте: 7 проколів нового платного техогляду авто

Їх здійснюватимуть на спеціальних мобільних діагностичних пунктах, розташованих просто в безпосередній близькості від автомагістралей і передбачених для того, щоб оцінити технічний стан автотехніки на момент виконання поїздки, а також – відповідність розміщення і закріплення вантажів. Зазначимо, що опиратися таким дорожнім перевіркам – собі дорожче – за відмову від їх проведення автори законопроекту передбачили штраф від 1190 до 1700 грн.

Нагадаємо, що повернути в Україні техогляд пропонує Кабінет Міністрів України – це передбачено в підготовленому урядом законопроекті №4683 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність до актів Європейського Союзу.

Нагадаємо, раніше стало відомо коли техогляд вступить у дію для всіх категорій транспорту.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх