Коли вийде перший електрокар Tesla Model 3

7 липня з конвеєра компанії Ілона Маска зійде перший електромобіль Tesla Model 3, який пройшов всі необхідні тестові випробування.

Про це Ілон Маск повідомив на своїй сторінці в Twitter.

Як повідомляє enki.ua, електрокар Model 3 стане найдешевшим електромобілем Tesla. Вперше прототип цієї автомобільної новинки був показаний в квітні 2016 року, а його передсерійний випуск почався у лютому 2017 року.

Читайте: У салоні Tesla Model 3 не знайшли панель приладів

За запевненням виробника, Model 3 матиме запасом ходу на 346 км, а також зуміє набирати розгін до 100 км/год за трохи більше, ніж 6 секунд. Передбачається, що в роздробі ціна на нього складе $35 тис.

Після сходу з конвеєра першого автомобіля, вже 28 липня цього року щасливими володарями новинки зможуть стати перші 30 покупців. А до кінця року цих електрокарів заплановано випустити близько 20 тыс. штук.

На сьогодні Tesla Model 3 – вже далеко не перша серійна модель електричного автомобіля. Зокрема, на американському ринку головним конкурентом Tesla є корпорації General Motors, яка почала серійний випуск свого електрокара Chevrolet Bolt EV ще в грудні 2016 року.

При цьому, автомобіль GM має схожий і запас ходу, і роздрібну ціну. Але, яке з цих транспортних засобів завоює велику популярність у публіки, зможе показати лише час.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, як кросовер Tesla Model X розбили в “реальному” аварії.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля