Новий комплекс примусового зниження швидкості в Україні

Перший в Україні комплекс примусового уповільнення трафіку на в’їзді в населений пункт з’явився у місті Лохвиця Полтавської області.

Про це повідомляє прес-служба Укравтодора.

Через Локвицу проходить регіональна автодорога Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин, який об’єднує Сумська та Полтавська області з міжнародною автодорогою М-03 Київ – Харків. Ця дорога має високу інтенсивність руху.

Читайте: Як виглядає і скільки стоїть електрокар на сонячних батареях

– Щодня через місто проїжджаэ більше 6 тис. транзитних автомобілів і 3 тис. місцевих автомобілів. Для безпеки учасників дорожнього руху на в’їзді встановили систему штучного обмеження швидкості, яка буде змушувати водіїв пригальмовувати на в’їзді в населені пункти і зберегти швидкість не більше 60 км/г, – заявив Володимир Трояновський, начальник Полтавської служби автомобільних доріг.

Крім цього, на об’єкті встановлені сонячні батареї, завдяки яким ця територія освітлюється ночами, а покажчики помітні на відстані кількох метрів. Дорожні знаки та інші елементи оснащені антивандальним покриттям. Щоб водії краще оріентировались у темряві, в дорожній розмітці вбудовані світловідображуючі елементи “котяче оке”.

Новий комплекс примусового зниження швидкості в Україні / 4 фотографии

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали про нові обов’язки для водіїв з дітьми.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх