Гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня 2017

Тижневий гороскоп для знаків зодіаку з 20 по 26 березня 2017 року.

Гороскоп для Овнів

circle-7

Овни будуть яскравими і енергійними. Сила їх особистості буде вражати людей.

Таланти і знання Овнів стануть дуже важливими. Вони будуть на піку фізичної форми і душевних сил.

Цього тижня на першому місці у Овнів повинні стояти особисті інтереси, питання здоров’я та краси.

У п’ятницю вам буде важко достукатися до людей. Коли ви спробуєте висловити свої ідеї, на вас будуть тиснути авторитетом. Це погано відіб’ється на діловому житті.

У суботу вас потягне зайнятися зовнішністю. Не робіть нічого незворотного, зупиніться на тимчасові зміни зовнішності.

У неділю вам раптово прийде в голову оригінальне вирішення питання, яким ви стурбовані.

Гороскоп для Тельців

circle-11

Цього тижня контакти Тельців із зовнішнім світом скоротяться. Це підходящий тиждень для того, щоб зайнятися своїми справами, не ставлячи нікого до відома.

Можна усамітнитися і зробити ту роботу, для якої потрібні тиша і зосередженість. З’явиться бажання розібратися з таємницями минулого.

Особливо сприятливий тиждень для того, щоб подумки опинитися в минулому там, де мова йде про гроші і любов.

Не варто пасивно відпочивати – у вас буде багато енергії, яку можна кудись витрачати. Підіть на природу, в зоопарк, в музей.

 

Гороскоп для Близнюків

circle-1

Цього тижня для Близнюків почнеться час пошуку друзів і покровителів. Беріть участь в групових заходах і міських громадських акціях.

Приєднуйтесь до любителів кіно, наукових і творчих груп, станьте членом танцювальної групи або історичної спільноти – словом, об’єднуйтеся з тими, чиї захоплення вам близькі.

Якщо ви не дуже рухливі і товариські, пошукайте друзів в мережевих спільнотах. Виходьте на контакт з впливовими людьми.

Ви знайдете серед них тих, хто стане безкорисливо, з ідейних міркувань, допомагати вам. Не забувайте і про старих друзів. Зміцнюйте зв’язок з ними.

Гороскоп для Раків

circle-8

Раки, ваша енергетика буде не на висоті. Намагайтеся не перевантажувати себе роботою.

З понеділка на перше місце вийдуть ділові питання, кар’єра, відносини з начальством і чиновниками, громадські доручення.

Не починайте нових справ, вони потім будуть розвиватися повільно. Зосередьтеся на завершенні того, що ви вже почали – Місяць убуває і забирає з собою клопоти і турботи.

У неділю ви будете відчувати умиротворення і внутрішню гармонію. Загостриться сприйняття прекрасного, посиляться інтуїція і творча уява.

Гороскоп для Левів

circle-6

Леви, в понеділок ви відразу ж відчуєте себе впевненіше. Вам захочеться вийти зі звичної обстановки і розширити свої горизонти.

Ви почнете цікавитися речами, яких до цього не помічали. Підвищиться інтерес до науки, захочеться вивчити що-небудь для загального розвитку, без якоїсь практичної користі.

Вам стане цікаво обговорювати, що відбувається в світі. Співрозмовників ви будете знаходити не тільки поруч, але і в мережі. Багатьом Левам захочеться поїхати за кордон.

У кого є ця можливість, так і зроблять, а у кого немає, стануть більше спілкуватися з іноземцями і дізнаватися про інші країни з книг і телепрограм. А в суботу вас чекає зустріч з минулим щодо особистого життя або грошей.

Гороскоп для Дів

circle-4

Для Дів прийшов час позбутися усього зайвого і круто повернути долю в іншу сторону.

Це період внутрішньої кризи: ви остаточно усвідомлюєте, що не хочете жити по-старому, і знаходите в собі сили змінити життя.

Якщо у вас немає чіткого плану, що саме ви хочете поміняти, внутрішній неспокій буде штовхати вас на нерозумні вчинки і ризик.

Тому найближчим часом визначитеся, чого ви хочете: впоратися з психологічною проблемою, змінити роботу, взяти великий кредит, зробити операцію, щоб вирішити давно назріле питання здоров’я, влаштувати особисте життя …

Якщо ви не знаєте, що вам потрібно, дочекайтеся неділі: відповідь прийде до вас несподіваним і нетривіальним способом.

 

Гороскоп для Терезів

circle-2

З понеділка для Терезів стане цікаве життя інших людей. Найважливіше для вас будуть їх справи і ті справи, якими ви займаєтеся разом.

Обставини зажадають від вас привести в порядок відносини з діловими партнерами і чоловіком / дружиною.

Поки Місяць убуває, будуть йти деякі ділові та особисті зв’язки.

Нові відносини і в бізнесі, і в любові поки починати не потрібно.

З четверга ви будете витрачати багато сил на задоволення амбіцій.

У п’ятницю несприятливі новини змусять вас задуматися.

У суботу ви побачите, які питання взаємовідносин найбільш актуальні.

Гороскоп для Скорпіонів

circle-10

Темою тижня у Скорпіонів будуть ваші обов’язки на роботі і вдома. Ви будете зайняті не тим, чим хочеться, а тим, що повинні.

Для більшості Скорпіонів це означає просто клопіткий тиждень на роботі. Але також може виявитися, що вам доведеться роздати моральні борги – допомогти тим, кому ви зобов’язані, подбати про нужденних.

Турботи зажадають діти, люди похилого віку, домашні тварини. Це порядком втомить вас.

Але спадний Місяць понесе з собою ваші борги і зобов’язання, тому не відмовляйтеся зараз допомогти іншим – після цього ви будете більше нічого не винні.

Хороший тиждень і для лікування – почніть лікуватися зараз, і Місяць забере з собою ваші нездужання. У суботу особливо добре лікувати запущені, давні запалення і переробляти пластичні операції.

 

Гороскоп для Стрільців

circle

Стрільці, в понеділок уникайте думок про свої недоліки і про те, в чому вам не щастить. Навпаки, шукайте в житті позитив.

Присвятіть тиждень відпочинку і розвагам. Займіться улюбленими хобі – не для результату, а для задоволення.

Знайдіть віддушину в творчому занятті, що дає простір для самовираження. Але не забувайте і про справи!

Інакше круговерть розваг і свят закрутить вас, і ви не зробите що повинні.

Для цього і потрібен понеділок: не найприємніший день тижня, що налаштовує на серйозність і навіть деяку похмурість.

Влучивши час і складіть план тих справ, якими ви збираєтеся зайнятися в найближчий місяць у що б то не стало.

Тоді ви і розважатися зможете з легкою душею, і справи не прийдуть до занепаду.

 

 

Гороскоп для Козерогів

circle-5

Козероги, з понеділка почніть нове життя. А почнеться вона з того, що ви завершите всі, що почали раніше, щоб не тягнути за собою в майбутні “хвости”.

Тиждень сприятливий для закінчення справ і підбиття підсумків. Займатися цим ви будете в перервах між домашніми і сімейними клопотами.

Приділіть особливу увагу гармонізації стосунків у сім’ї – батьки, чоловік / дружина і діти стануть для вас головною опорою, коли ви почнете йти до нових цілей.

У п’ятницю ви опинитеся в центрі напруженої, нервової ситуації. По вам рикошетом вдарить чужий конфлікт або проблема, до яких ви взагалі не маєте відношення.

Слідкуйте за тим, щоб не опинитися крайніми в чужих бідах. Сприятливе розташування планет у неділю дозволить вам добре відпочити і відновити сили.

Гороскоп для Водоліїв

circle-3

Водолії, з понеділка почнеться період оновлення. Ви відкриті новому, тому вам буде легко прийняти нововведення.

Насамперед у вас зміниться коло спілкування і повсякденна навколишнє оточення. Місяць забере з собою випадкових знайомих і порожні плани щодо поїздок, прогулянок і візитів.

Буде корисно оцінити свої практичні знання, вирішити, чого вам не вистачає, і вибрати відповідні курси. Можна продати стару машину (скутер, велосипед).

Новий транспорт поки бажано не купувати, для цього буде більш вдалий час в другій половині весни.

Серед тижня ви будете спиратися виключно на свої сили і займатися тим, що вам цікаво. У суботу ви зустрінетеся з приємною людиною, яку давно не бачили.

Гороскоп для Риб

circle-9

Риби, в понеділок для вас відкриється шлях до нового життя. Як би ви не були мрійливі і безкорисливі, насамперед організуйте для неї фінансовий фундамент.

Але займатися тільки грошима було б утомливо. У понеділок розділіть увагу між фінансовими і діловими питаннями.

У вівторок і середу поспілкуєтеся з друзями. У четвер і п’ятницю вам буде складно налагодити емоційний контакт з оточуючими, тому ви віддасте перевагу провести час на самоті.

На вихідних вам захочеться мати гарний вигляд. Не ризикуйте безповоротно міняти зовнішність.

Незабаром вам перестане подобатися нововведення. Обмежтеся процедурами краси з тимчасовим ефектом, просто щоб підняти собі настрій.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх