Уламки російського супутника можуть звалитися на голови українців

Або де завгодно

Космічні апарати “Експрес-МД2” і “Telkom 3”, а також розгінний блок “Бриз-М”, які через аварійний запуск опинилися на нерозрахованій орбіті, можуть впасти на більшій частині земної кулі, крім північних країн і частині Південної Америки, – передає канал  Вести.

“Космічні апарати і розгінний блок знаходяться на орбіті з нахилом 49,9 градуси, відповідно, смуга падіння їх уламків простягається практично від 50 градусів північної широти, до 50 градусів південної широти”, – повідомило джерело в ракетно-космічної галузі.

У зону падіння входить практично вся Північна Америка, за винятком Аляски і північній частині Канади, Південна Америка, Африка, територія Європи нижче лінії Франкфурт-Прага-Київ, південь Росії, вся Азія, за винятком північних районів Казахстану, Монголії, а також Австралія.

Раніше провідний науковий співробітник Інституту космічних досліджень РАН Натан Ейсмонт повідомив, що космічні апарати впадуть на Землю не раніше ніж через 6-8 місяців. При цьому вчений очікує, що поверхні планети досягне значна кількість уламків.

// ЛІГАБізнесІнформ

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх