У США зробили робота-скакуна (відео)

Армія США незабаром отримає не тільки покірного робовозчика спорядження і боєприпасів, але і цілком повноцінного розвідника-скакуна

Армія США незабаром отримає не тільки покірного робовозчика спорядження і боєприпасів, але і цілком повноцінного розвідника-скакуна.

Boston Dynamics випустив робота WildCat, який бігає. Поки він не такий швидкий, як прародич, і розганяється не до 45, а лише до 26 км/год, але робота ще все попереду, передає «Компьюлента».

Тестове відео поки показує біг тільки цивілізованим стежками, хоча на ефективність роботи на дикій місцевості поглянути було б навіть цікавіше.

Це величезний прогрес, який навіть не снився прив’язному прародичу-гепарду. Безсумнівно, алгоритми постановки кінцівок доведеться серйозно змінити, як мінімум для пересування по грунту (і снігу!), і нам вже не терпиться побачити їхні нові версії.

Бензиновий мотор поки шумить, тож кінцеве завдання конструкторів робобыгуна – створення малопомітного бойового робота – тактичного розвідника, здатного пересуватися по будь-якій місцевості, – поки здається далекою і не дуже підйомної. Але досконалість не за горами.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх