На знак протесту власники iPhone знищують свої телефони (відео)

Після видалення з App Store популярної програми для роботи з кріптовалютою Bitcoin, користувачі почали викладати на Youtube відео зі знищенням iPhone

 

Після видалення з App Store популярної програми для роботи з кріптовалютою Bitcoin, користувачі почали викладати на Youtube відео зі знищенням iPhone.

Причиною такої поведінки стало рішення Apple вести боротьбу з кріптовалютою Bitcoin і забороною деяких додатків, які дозволяли управляти Bitcoin-гаманцями, повідомляють ТСН.

Apple пояснила свою ініціативу “нелегальним характером” кріптовалюти, яка отримала величезну популярність і стає звичайним засобом платежу. Але після видалення з App Store популярного Bitcoin-додатка Blockchain, чаша терпіння шанувальників валюти переповнилася.

Після того, як на популярному порталі Reddit з’явилась пропозиція отримати Nexus 5 за знищення iPhone, на Youtube з’явилися ролики з брутальними знищеннями гаджетів від Apple.

Нажаль, на даний момент все ще залишається невідомим, чи отримали користувачі замість знищених iPhone нові гаджети на Android.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх