«Космічне таксі»: Південмаш планує співпрацювати з NASA

Державний «Південний машинобудівний завод» («Південмаш») хоче взяти участь у новій програмі NASA «Космічне таксі»

Державний «Південний машинобудівний завод» («Південмаш») хоче взяти участь у новій програмі NASA «Космічне таксі» з доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію.

Про це повідомляє УНІАН.

Програма передбачає використання американських космічних кораблів замість російських.

З відповідною пропозицією виступив директор підприємства Сергій Войт на міжнародному аерокосмічному форумі «Космічна галузь України: істотне значення для економічної модернізації».

«Ми просили б американський уряд і просили б NASA, щоб КБ «Південне» і «Південмаш» включили у розробку цих програм», – сказав він.

За словами Войта, підприємства зможуть принести користь програмі і задовольнити вимоги NASA.

”Ми можемо запропонувати розробку ракет-носіїв, ступенів, двигунів, корпусні деталі, вузли, які ми можемо на сьогодні робити не гірше, ніж американці”, – уточнив Войт, повідомивши, що листи уряду США з відповідними пропозиціями вже направлено.

При цьому керівник підприємства відзначив, що основними конкурентами України у цьому проекті є російські, французькі, німецькі і американські підприємства аерокосмічної галузі.

”Зараз приватний космос у моді, так що конкурентів дуже багато. Але ми сподіваємося, що ми переможемо за рахунок інтелекту, який є у нас на КБ ”Південне”, і за рахунок нашої працездатності. Принаймні поки ми робимо кращі ракети свого класу”, – сказав керівник ”Південмашу”.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх