Прорив від українських умільців: перший проектор голограм в світі

Американський проект Bleen, заснований українцями, займається розробкою першого в світі гаджета для показу голограм

Американський проект Bleen, заснований українцями Богданом Шевчуком та Олегом Коханом, займається розробкою першого в світі гаджета для показу голограм, орієнтованого на масовий ринок. Про це пише УНІАН.

Творці вже представили презентацію проекту з вельми реалістичними 3D-проекціями, а паралельно запустили краудфандінговую програму на Indiegogo, щоб до вже зібраних $ 50 тис. додатково зібрати $ 225 тис.

Читайте: Україну попередили про «нераціональний сценарій» Путіна

Гаджет Bleen представляє себою проектор голограм, який буде зроблений з металу і скла у вигляді яйця або каменю. Для перегляду 3D-голограми не знадобляться окуляри і спеціальні пристрої. Планується, що в роздробі базова ціна гаджета складе $ 800.

Богдан Шевчук в Україні відомий як фахівець з управління активами. Свого часу він встиг побувати і керуючим директором ІСІ «Мир», і заступником директора музейного комплексу «Мистецький Арсенал». Олег Кохан – український кінопродюсер. У 2001 р він заснував і очолив кінокомпанію SOTA Cinema Group, першим масштабним проектом якої став фільм Кіри Муратової «Два в одному».

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх