Життя на Марсі зародилося після бомбардування

Життя на поверхні Марса могло зародитися в результаті бомбардування планети у минулому. 

Життя на поверхні Марса могло зародитися в результаті бомбардування планети у минулому.

На думку вчених, древній Марс міг бути схожий на сучасний, а розвиток життя на ньому було пов’язано з бомбардуванням великими кометами та астероїдами, яке сталося близько чотирьох мільярдів років тому, пише Naked Science.

На думку автора дослідження Стівена Моджзиса, ці небесні тіла доставили з собою достатню кількість тепла для того, щоб розтопити лід під поверхнею Марса. Це призвело до появи локальних гідротермальних систем, в яких існували мікроорганізми, здатні переносити навіть найвищі температури.

За допомогою комп’ютерного моделювання Моджзис відтворив те, як комети і астероїди бомбардували поверхню Марса. У рамках дослідження було визначено, що бомбардування призвело до нагрівання Марса, і цей процес тривав протягом декількох мільйонів років. Потім же Червона планета знову перетворилася в холодну і непридатну для життя.

Читайте: Російська армія знищує “кораблі НАТО” в Криму

На даний момент атмосфера Марса на 95% складається з вуглекислого газу, а вміст кисню в ній дорівнює 0,14%. Середня температура на планеті дорівнює -40 градусів Цельсія.

Нагадаємо, нещодавно NASA показало “божественний” знімок комети Чурюмова-Герасименко.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх