Миколаївські науковці пропонують лікуватися світлом!

Промені світла творять дива. Їхні унікальні властивості розгледіли миколаївські науковці та інженери, і розробили унікальний метод лікування.

Промені світла творять дива. Їхні унікальні властивості розгледіли миколаївські науковці та інженери, і розробили унікальний метод лікування.

Оздоровлення світлом відоме вже 100 років. Однак зазвичай у приладах застосовують постійне випромінювання синіх хвиль. Фахівці Чорноморського університету довели: найбільше користі людському здоров’ю від червоного спектра.

Професор Олександр Трунов вивчає світлолікування 8 років. Раніше розробляв надточні системи для оборонної промисловості та суднобудування. Перші світлові прилади випробував на собі, дружині та колегах.

Прилади застосовують студенти кафедри фізичної реабілітації на практичних заняттях у лікарнях. Хвиля світла покращує процес збагачення клітин киснем. Відтак пришвидшується одужання після травм, інсультів, гематом і дерматитів.

Саме спортсменів ставити на ноги після важких тренувань планують невдовзі автори. Їхні прилади поки лише дослідні зразки. Власник патентів, Чорноморський державний університет, наукова, а не виробнича установа. Та винахідники все ж сподіваються запустити розробку в серійне виробництво. Адже світло добре лікує гіподинамію, яка через відмову людства від фізичної праці, набирає дедалі більших обертів. // Олена Горячева, «ФАКТИ», ICTV

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх