Лікарі розповіли, у чому небезпека порно для чоловічого здоров’я

Британський доктор назвала дві головні причини проблем з ерекцією.

Перегляд порнографії спричиняє еректильну дисфункцію, попереджає провідний британський фахівець з психосексуальной терапії Анджела Грегорі.

– В останні 16 років, особливо в останні п’ять років, я спостерігаю зростання числа молодих людей, яких спрямовують до нас. Раніше чоловіки, яких відправляли до нашої клініки через еректильну дисфункцію, були старшими, і їхні проблеми були пов’язані з діабетом, розсіяним склерозом і серцево-судинними захворюваннями, – говорить лікар, передає ВВС Україна.

За її словами, тепер на психосексуальну терапію приходять молоді люди віком близько 20 років, в яких немає очевидних проблем зі здоров’ям.

– Тому одне із запитань, яке я тепер завжди ставлю, стосується порнографії і звички до мастурбації, тому що саме вони можуть викликати проблеми з ерекцією за участю партнера, – пояснює лікар.

Читайте: Нардеп розповів, навіщо дивився порно у Раді

До слова, дослідження, проведене в США в 2014 році,  свідчить, що майже половина опитаних молодих людей віком 18-29 років вперше зіткнулася з порнографією, коли їм не було ще 13-ти. У 2008-му році таких було лише 13%.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх