ВООЗ зарахувала самотніх людей до інвалідів

Всесвітня організація охорони здоров’я зарахувала безпліддя до інвалідності, попутно розширивши його визначення.

Раніше під безпліддям розумілася нездатність завагітніти і народити потомство після року регулярного незахищеного сексу. Тепер таких людей вирішили вважати інвалідами, пише lenta.ru.

Крім того, до людей страждають безпліддям, зарахували і всіх тих, хто не може знайти відповідного сексуального партнера або відчуває дефіцит сексуальних контактів, щоб завести дітей.

Відповідно до нового стандарту ВООЗ, гетеросексуальні самотні чоловіки і жінки, геї та лесбіянки, які хочуть мати дітей, тепер будуть мати такий же пріоритет при отриманні квоти на екстракорпоральне запліднення, як і ті, хто не може завести дітей за медичними показаннями.

Читайте: Чому жінки відмовляються від сексу

За словами доктора Девіда Адамсона, автора нових стандартів, це “великий шанс” для геїв, так і просто самотніх чоловіків і жінок, щоб отримати право на розмноження.

Багато фахівців вже розкритикували цю ініціативу. На їхню думку, ВООЗ необгрунтовано виходить за рамки охорони здоров’я і вторгається в соціальну сферу.

Нагадаємо, вчені заявили, що вживання 7 і більше чашок чаю в день на 50% збільшує ризик розвитку раку простати у чоловіків.

Теги: ,
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх