Боротьба з ВІЛ: 6 зіркових камінг-аутів

1 грудня у всьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом. Жертвою цього страшного захворювання стають не тільки звичайні люди, але і знаменитості. Ми вирішили згадати тих, хто не побоявся публічно зізнатися у хворобі.

ВІЛ (вірус імунодефіциту людини), який із часом може перерости у СНІД, називають чумою 20 століття. Вперше його виявили на початку 80-х років 20 століття, однак досі медицина перед ним безсильна.

Павло Лобков

Павло Лобков

Російський журналіст Павло Лобков зізнався в тому, що хворий на ВІЛ, в ефірі телеканалу Дождь. За словами чоловіка, він дізнався про це в 2003 році, і відтоді його життя повністю змінилося.

Лобков розповів, через що йому довелося пройти з моменту, коли лікарі поставили йому страшний діагноз. За словами журналіста, всім, хто стикається з подібною проблемою, необхідно дуже багато мужності, оскільки лікарі не можуть правильно підготувати пацієнтів до невтішних результатів аналізів.

Чарлі Шин

Чарлі Шин

Знаменитий голлівудський актор Чарлі Шин зробив сенсаційне зізнання про інфікування ВІЛ в ефірі американського телеканалу NBC.

50-річний актор приховував хворобу від публіки протягом 4 останніх років. За словами лікаря Шина, завдяки своєчасному лікуванню СНІД у актора не розвинувся.

Щоб зберегти в таємниці свій діагноз ВІЛ-інфікованого, Чарлі Шин виплатив близько $10 млн різним людям. Однак після викриття на актора зібралися подати в суд щонайменше 6 його колишніх коханок.

Міккі Бланко

Міккі Бланко

Американський репер Міккі Бланко зізнався в тому, що хворий на СНІД, через Facebook.

– Мій ВІЛ позитивний з 2011 року, протягом всієї моєї кар’єри. Я здоровий, я гастролював у світі 3 рази, але ВІЛ жив у темряві, – написав він.

Шанувальники артста підтримали його. У своїх коментарях вони написали, що дуже пишаються його сміливим вчинком.

Пізніше у Twittter Бланко вибачився за те, що він приховував свою хворобу.

– Якщо вам сумно або ви відчуваєте себе зрадженими через те, що я нічого не розповів вам 5 років тому, я зрозумію вас і анітрохи не буду вас винуватити, – написав музикант.

Грег Луганіс

Грег Луганіс

Чотириразовий олімпійський чемпіон зі стрибків у воду Грег Луганіс дізнався про свій діагноз у 1988 році. Через 7 років в ефірі телешоу Опри Уінфрі він публічно у цьому зізнався.

Крім того, на цьому ж ефірі він розповів про свою сексуальну орієнтацію.

Відтоді Луганіс працює з ЛГБТ-організацією Кампанія за права людини, розповідаючи про життя з ВІЛ і просвітлюючи американців про СНІД.

Читайте: 5 альтернатив презервативам

Меджік Джонсон

Меджік Джонсон

Один із найкращих баскетболістів Національної баскетбольної асоціації за всю її історію.

У 1991 році 32-річний Джонсон дізнався, що у нього ВІЛ. Спортсмен публічно заявив про це по національному телебаченню і визнав, що причиною хвороби стала його нерозбірливість.

У той час Джонсон зламав стереотип в очах широкої публіки про те, що ВІЛ заражаються тільки чоловіки з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Коли Джонсон дізнався про свій діагноз, у нього була вагітна дружина.

Фредді Мерк’юрі

Фредді Мерк'юрі

Вокаліст групи Queen Фредді Мерк’юрі заявив про СНІД за день до своєї смерті – 23 листопада 1991 року.

Його промова-зізнання стала практично маніфестом.

– Я кажу про свій СНІД, щоб захистити спокій моїх близьких. Преса повинна не мусувати чутки, а сконцентрувати свою увагу на допомозі жертвам. Потрібно попередити більш широке поширення хвороби, а не труїти людей, часто зовсім неповинних у тому, що вони заразилися, – сказав він.

Тим часом вчені створили ліки, які блокують передачу ВІЛ через секс.

Теги: ,
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх