Міністр Польщі “домалював” на карті світу нову країну

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив про можливість провести переговори з країнами Беліз і неіснуючою країною Сан-Ескобар.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу Polsatnews.

Згадуючи свої плани про майбутні зустрічі з міністрами різних країн Карибського регіону, міністр заявив, що зустрінеться з представниками країни Сан-Ескобар.

– У нас є пропозиції про майже 20 зустрічей з різними міністрами. Наприклад, з деякими з країн Карибського басейну, – можливо, вперше в історії нашої дипломатії. Наприклад, це Сан-Ескобар або Беліз, – сказав Ващиковський.

Читайте: Козли на х**!: Пєсков про зустріч Лаврова з міністром Саудівської Аравії (ВІДЕО 18+)

Після такого конфузу МЗС Польщі довелося випустити офіційний коментар щодо заяви Ващиковського. Згідно інформації, Сан-Ескобар — це застереження. Міністр мав на увазі Сент-Кітс і Невіс.

Однак неіснуюча країна Сан-Ескобар моментально стала темою обговорення в мережі. У Twitter вже з’явився аккаунт Демократичної республіки Сан-Ескобар, а користувачі безперервно жартують через обмовку міністра.

– Міністр Ващиковський, зустрічаючись з представниками країн, яких не існує, набагато менше паскудить Польщі, ніж звичайно, – пише колишній віце-прем’єр Польщі Томаш Семоняк.

Раніше губернатор Кемеревської області Аман Тулєєв привітав жителів області з Новим Роком, порадивши не хвилюватися про їжу та готуватися до нових труднощів.

Теги:
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх