У Росії ветеранам подарували по мішку простроченого майонезу

У Свердловській області до Дня Перемоги уральські ветерани отримали від одного з підприємств “подарунки” у вигляді мішка простроченого майонезу.

Про це повідомляє URA.ru.

За інформацією видання, бабуся одного з читачів отримала 4 травня запрошення на підприємство, де вона раніше працювала.

– Приїхали. Пішла вітатися, приходить з мішком майонезу. З повним мішком сирного майонезу. Їдемо додому, дивлюся, фотографую подарунок. Термін придатності “порадував”, – розповів онук жінки.

Бабусі вручили 16 пачок сирного майонезу, а також близько 9 соусів. На упаковках майонезу вказана дата виробництва 28 листопада 2016 року. Згідно з даними виробника, такий продукт можна вживати без небезпеки для здоров’я лише у разі, якщо він зберігався не більше 150 діб при температурі від 8 до 24 градусів за Цельсієм. Таким чином, термін придатності майонезу закінчився у квітні.

Читайте: У Росії школярці набили тату статевого органу на грудях 

Прес-служба єкатеринбурзького жирового комбінату підтвердила, що 4 травня ветеранам дійсно вручали подарунки у вигляді продукції, проте щодо терміну придатності відповісти не змогли.

У Росії ветеранам подарували по мішку простроченого майонезу / 2 фотографии

До речі, в селищі Деденево Московської області школярів на перерві примушували слухати півторагодинну передачу про творчість Філіпа Кіркорова.

Теги:
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля