СБУ заблокувала вхід в ТРЦ Гулівер

У Києві співробітники СБУ заблокували вхід в ТРЦ Гулівер, через що люди не можуть потрапити в будівлю.

Про це повідомляє Радіо Вести.

11.32 – Співробітники СБУ при взаємодії з ГПУ і Нацполіціею ініціювали ряд слідчих дій, пов’язаних з банком Михайлівський. Наші співробітники ініціювали, зокрема, проведення слідчих дій на території офісного центру Гуллівер, не торгово-розважального центру. Коли правоохоронці з’явилися біля офісного центру, охорона і адміністрація будівлі вирішила блокувати систему доступу в будівлю, відключити ліфти, що призвело до того, що окремі люди не могли потрапити всередину. Ці обмеження не пов’язані з діями, які здійснювали правоохоронці, – заявив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук.

– Не працюють ліфти і закриті всі двері. Неможливо піднятися, охорона розповіла, що будівля заблоковано на деякий час, – заявили ведучі в ефірі.

Відзначається, що крім співробітників СБУ в будівлі знаходяться працівники слідчої групи, представник якої запевнив, що “це тільки один об’єкт і за годину проблема повинна зважитися”.

Читайте: Вкладникам Банку Михайлівський повернуть втрачені кошти

Також повідомляється, що люди не можуть потрапити на роботу, частина стоїть всередині, а частина на вулиці.

– Абсолютно незрозуміло наскільки це все затягнеться. Не знаю, яка ситуація з торговим центром, але можливо туди теж не можна пройти, – розповіла в прямому ефірі очевидець інциденту.

СБУ заблокувала вхід в ТРЦ Гулівер / 4 фотографии

Нагадаємо, 14 листопада суд наклав арешт на столичний торгово-розважальний центр Гуллівер у справі щодо розкрадання Банку Михайлівський.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх