Замах на Осмаєва і Окуєву готували спецслужби РФ

Одна з версій замаху на учасників АТО Адама Осмаєва і Аміну Окуєву – замовне вбивство, підготовлене російськими спецслужбами.

Про це заявив нардеп і радник міністра внутрішніх справ Антона Геращенко.

– Слідство буде розглядати всі версії мотивів замаху на Адама Осмаєва і Аміну Окуєву. Там, звичайно, буде і чеченський слід, що найбільше будуть розкручувати російські пропагандистські ЗМІ та їхні посібники в Україні.

Інша версія, яка очевидна в даному випадку, – це спроба добре продуманого і організованого замовного вбивства, підготовленого заздалегідь впровадженим в Україні кілером, підготовленим російськими спецслужбами, – написав А.Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

Читайте: Стрілянина і вибухи: напад на готель в Філіппінах

Також він зазначив, що у кілера виявлені документи громадянина України на ім’я Дакара Олександра Венусовіча, 1958 року народження.

– Зараз поліція і спецслужби перевіряють реальність існування такого людини і історію його життя. Вже зараз ми бачимо, що паспорт громадянина України ця людина отримав 10 лютого 2016 року. Закордонний паспорт – 15 лютий 2016 року.

Довідку про ідентифікаційний код – 11 лютий 2016 года … Даний громадянин України, швидше за все, ніякий не Дакар Олександр Венусовіч, а зовсім інша особа, яка регулярно їздила в Росію для отримання інструкцій з центру, – написав нардеп.

Нагадаємо, сьогодні в Києві на Подолі, на вулиці Кирилівській було скоєно замах на учасників АТО Адама Осмаєва і Аміну Окуєву. Осмаєв і нападник отримали поранення.

Через великої крововтрати Адам Осмаєв і людина, яка в нього стріляла, знаходяться у важкому стані.

Зараз лікарі не гарантують, що постраждалі залишаться живими. За словами друзів Осмаєва, йому лікарі зшивали легені і печінку.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля