Автор “Гаррі Поттера” напише книгу для дорослих

Автор популярних у всьому світі романів про юного чарівника Гарі Поттера британська письменниця Джоан Роулінг почала писати перший великий твір для дорослих.

Автор популярних у всьому світі романів про юного чарівника Гарі Поттера британська письменниця Джоан Роулінг почала писати перший великий твір для дорослих. Згідно з оприлюдненою сьогодні тут заявою письменниці, її новий роман буде “повною протилежністю” “поттеріані”.

“Насолоджуюся кожною написаною сторінкою нової книги, хоча вона разюче відрізняється від серії про Гарі Поттера”, – констатувала Роулінг.

Її назва й інтрига, як випливає із заяви, – це секрет, що суворо охороняється. Роулінг уклала угоду на публікацію нової книги з представником видавничого дому “Хечетт бук груп” – компанією “Літл, Браун і кампені”.

У виданні романів про Гаррі Поттера письменниця співпрацювала, зокрема, з британською “Блумсбері” і низкою інших компаній по всьому світу. “Рада роботі з новим видавничим домом і його колективом. Вони будуть прекрасними партнерами в новій главі мого письменницького життя”, – наголосила Роулінг.

З 1997 по 2007 рік у світі було продано 450 млн екземплярів книг про юного чарівника, а касові збори від прокату восьми фільмів про Гаррі Поттера перевищили 7,7 млрд доларів. Завдяки цьому Роулінг стала першим в історії літератором-мільярдером.

Проте минулого року вона оголосила, що вона не має більше наміру писати книги про Поттера. //ІТАР-ТАРС

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх