Квитки на концерт Брітні Спірс не розкуповують. Фанатам набридла фонограма

Тим часом, Брітні займається з педагогом вже кілька місяців і готує свій голос до регулярного співу наживо.

Не встигла Брітні Спірс переїхати на постійну роботу в Лас-Вегас, а її шоу вже обростає неприємностями, скандалами і навіть виявилося під загрозою зриву.

Квитки на виступи поп-принцеси продаються катастрофічно погано. Виною тому чутки про те, що Спірс вирішила не співати вживу, а буде розважати відвідувачів шикарних казино, відкриваючи рот під плюсову фонограму, пише Story.

Така інформація нещодавно з’явилася в пресі і здійняла цілу бурю обурення. Прихильники відмовилися купувати квитки на такі виступи, і на сьогодні розпродані квитки тільки 3 з 16 концертів.

Для порівняння – шоу Селін Діон і Шенайи Твейн аншлаг був гарантований буквально через кілька днів після старту продажів.

Тим часом, прес-агенти співачки запевняють, що ця інформація – лише злі чутки, запущені недоброзичливцями. За їх словами, зірка зараз активно відвідує курси вокалу.

Брітні займається з педагогом вже кілька місяців і готує свій голос до регулярного співу наживо. Крім того, кілька годин на день вона присвячує хореографії, щоб не тільки звучати гідно, але і красиво рухатися на сцені.

Нагадаємо, про те, що Брітні Спирсподписала дворічний контракт з одним із Лас-Вегасі готелів. Старт її шоу намічений на 27 грудня. Кожен концерт буде складатися з 21-го хіта і триватиме 90 хвилин.

За два роки таких виступів співачка запрацює 30 мільйонів доларів.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх