Гришко вирішив помиритися з львів’янами

В інтерв’ю одному з українських видань виконавець зізнався, що, всупереч сказаному раніше, планує в майбутньому приїжджати з концертами в це місто.

Український оперний і естрадний співак Володимир Гришко передумав сваритися з жителями Львова.

В інтерв’ю одному з українських видань виконавець зізнався, що, всупереч сказаному раніше, планує в майбутньому приїжджати з концертами в це місто, пише Story.

Гришко висловив надію, що з часом всі образи часів Євромайдана забудуться, і він знову виступатиме у Львові. Він також зізнався, що дуже любить це місто і нагадав, що присвятив його прекрасним мешканкам пісню «Ти королева з міста Львова».

Як повідомлялося, в кінці грудня Гришко заявив, що обурений тим, як львів’яни змусили його відмовитися від концерту в їх місті, і пригрозив більше ніколи не виступати в західній столиці.

Після силового розгону табору на Євромайдані, мешканці Львова оприлюднили в соцмережах звернення до Гришко, в якому заявили, що їм неприємно те, як відкрито музикант підтримує чинну владу.

«Львів’янам неприємно перебувати з вами на одному гектарі. Будьте ласкаві, перенесіть свій виступ в Межигір’я або Кремль», – наголошувала відкритий лист до тенору.

Протестувальники також пригрозили влаштувати мітинг і зірвати концерт, якщо музикант наважиться виступити в місцевій філармонії. У результаті виступ було скасовано.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх