В Україні знімають блокбастер про козака Осу (відео)

В основі фільму – книга українського художника-сценариста Ігоря Баранька «Максим Оса. Герой з того світу», перекладена кількома мовами

В основі фільму – книга українського сценариста-художника Ігоря Баранька «Маским Оса. Герой з того світу», перекладена кількома мовами.

Її герой – козак Максим Оса, любитель жінок й горілки, проте й вправний боєць. Нечиста сила його боїться, а доля любить. Образ для нас знайомий і зрозумілий.

Звернення кінематографістів до народних героїв зазвичай й народжує блокбастери: Джеймс Бонд в – Британії, Бетмен чи Людина-Павук в США, зроблений за тими ж коміксами.

В Україні тривають зйомки фільму про його карколомні пригоди. Козаків запорізьких взяли на службу іспанські дворяни, в яких пропадає сундук із золотом. І хто тут допоможе, як не славний герой – це Максим Оса, на шляху якого і жорстокі пани, і нечиста сила.

Максима Осу придумав і намалював у коміксах художник-сценарист Ігор Баранько. Вони підкорили не одну країну. Британський актор Ерік читав її французький варіант. У фільмі його герой саме бореться з нашим Осою.

Ролі іноземців у фільмі іноземці й виконують, проте проект – український бюджетом 4 мільйони  доларів, половину з яких виділяє держава.

Найцікавіше тут – саме творення національного героя, каже режисер «Максима Оси» Іван Сауткін.  

Серед метушні на знімальному майданчику спокійний лише кінь Ульріх. Ще б пак: Ульріх у кіно вже знімався: самого Богдана Ступку возив у фільмі «Тарас Бульба». Тепер чекає на нового хазяїна – Максима Осу, в якого попереду битва з відьмою та її маленькими помічниками. // Марина Петрова, ФАКТИ, ICTV

 


Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх