Похмура безтолоч – російський критик про творчість Ані Лорак

Скандальний російський журналіст і критик Отар Кушанашвілі заявив, що Ані Лорак набагато краще співає українською мовою, ніж російською.

Про це він написав у своїй колонці на сайті Собеседник.ru.

– У Ані Лорак найкрасивіше обличчя серед слов’янських співачок (Настя Каменських випише мені ляща при зустрічі), у неї один з найкрасивіших голосів серед слов’янських співачок (Повалій образиться, Джамала фиркне), але те, що вона співає російською мовою, у порівнянні з тим, що вона співає рідною, мовою, по-українськи, – похмура безтолоч (за рідкісним винятком), – зазначив Кушанашвілі.

Пізніше Кушанашвілі додав, що вже тиждень безперервно слухає, які Ані Лорак виробляє фіоритури рідною, навіть намагається їй підспівувати.

Читайте: Якби мультик Співай знімали в Україні

У критика стійке відчуття, що російською вона співає виключно для наживи, а розкішні п’єси на мові – заради блаженного почуття польоту.

Крикик вважає, коли Кароліна співає російською, вона хоче здобути схвалення у Крутого і Кіркорова, але коли вона співає пісеньку Посмішка, це виглядає чудово і нещадно, стає очевидним, що вона в ладах з небесною гармонією.

– Співає на своєму – добра фея, співає по-російськи – достеменно ерінія, прорахована, плоска, – пише Кушанашвілі.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, що, на думку Ані Лорак, у країні дуже профнепридатних виконавців.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх