O.Torvald: Наш виступ на Євробаченні – це був стрибок вище голови

Гурт O.Torvald, який представляв Україну на Євробаченні-2017, вперше прокоментував результати конкурсу, на якому музиканти посіли 24 місце в загальному рейтингу.

Про це повідомляється на офіційній сторінці гурту в Facebook.

Музиканти подякували всім, хто підтримував їх, команді та тим, хто допомагав! Крім цього, гурт зазначив, що вони горді за свою країну та людей, що їх оточують.

– Все, що ми бачили зсередини, то було невеличким, але важливим стрибком вище своєї голови для кожного з нас: музикантів, постановників, організаторів, волонтерів, – йдеться в повідомленні.

– Ми раді тому, що саме в Україні конкурс Євробачення остаточно змінив курс свого подальшого розвитку. Виявилось, що Celebrate Diversity, то не пусті слова. Другий рік поспіль перемогла талановита і щира пісня. Португалія, вітаємо!

Читайте: Результати голосування у фіналі Євробачення 2017 (бали)

Вітаємо і тих, хто привніс до конкурсу щось нове: дівчину з Бельгії з крутою піснею рівня London Grammar, хлопців з Норвегії, що не побоялись показати цікаву актуальну електроніку; виконавця з Австрії та багатьох інших, – додали в O.Torvald.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV вели пряму трансляцію фіналу Євробачення 2017. За посиланням ви можете подивитися відео-трансляцію, а також найцікавіші факти, новини та секрети конкурсу.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля