Шахтар – у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Донецький «Шахтар» подарував футбольній Україні чергове історичне досягнення.

Напередодні “гірники” вперше у своїй історії пробилися до чвертьфіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи – Ліги  чемпіонів.

Після гостьової перемоги над італійською «Ромою» 3:2 залишалися певні сумніви щодо загального успіху чемпіонів України, однак на рідній «Донбас Арені», витримавши стартовий штурм мешканців Вічного міста, підопічні Луческу розвіяли усі сподівання римлян врятуватися. У першому таймі Хюбшман, а по перерві Вілліан та Едуардо довели загальний рахунок двоматчевого протистояння до розгромного. Окрім цього, голкіпер українців Андрій П’ятов парирував удар з пенальті Борьєло. Отже 6:2 за сумою, а чвертьфінальний суперник «Шахтаря»  визначиться наступної п’ятниці під час жеребкування. //ICTV