“Динамо” йде на зимові канікули лідером чемпіонату

Київське “Динамо” йде на зимову перерву чемпіонату України з футболу в статусі лідера у турнірній таблиці.

У суботу столична команда в матчі 20-го туру отримала непросту перемогу у Львові над “Карпатами” з рахунком 1:0. Єдиний гол забив на 88-й хвилині нападник “Динамо” Браун Ідейе.

Зустріч запам’яталася також поведінкою уболівальників, які крім емоційної підтримки команд в першій грі національного чемпіонату на новій Арені “Львів”, в середині другого тайму закидали поле димовими шашками, за що гра була на деякий час перервана, а арбітр забрав команди в технічні приміщення. У підсумку до основного часу суддя додав ще близько 15 хвилин.

Таким чином, незалежно від результату завтрашнього матчу між “Кривбасом” і “Шахтарем” “Динамо” залишиться на верхівці турнірної таблиці чемпіонату, який відновиться тепер на початку березня. Кияни за очками випереджають “гірників” на один пункт.

“Металіст”, що йде третім також отримав в суботу чергову перемогу. Харків’яни обіграли на виїзді “Олександрію” з рахунком 3:1. В середині першого тайму команди обмінялися голами: відкрив рахунок півзахисник “Металіста” Клейтон Шав’єр, на що красивим дальнім ударом відповів гравець господарів Павло Ксьонз. А в другому таймі два голи Марко Девіча принесли гостям перемогу.//Інтерфакс-Україна