“Динамо” вилетіло з Ліги Європи

Київське “Динамо” вибуло з боротьби в Лізі Європи УЄФА сезону 2011-2012 років на стадії групового турніру.

Київське “Динамо” вибуло з боротьби в Лізі Європи УЄФА сезону 2011-2012 років на стадії групового турніру. В останньому 6-му турі столичний клуб на своєму полі зіграв внічию 3:3 з ізраїльським “Маккабі” з Тель-Авіва. Динамівці впевнено почали зустріч, в якій їм необхідно було перемагати з великим рахунком. На 11-й хвилині бразильський захисник Леандро Алмейда після подачі зі штрафного точно пробив головою. За п’ять хвилин інший бразильський захисник Бетао став автором гольової передачі на Олега Гусєва, який подвоїв рахунок. Другий тайм почався для команди Сьоміна невдало. Спочатку Алмейду видалили з поля за фол останньої надії. І одразу ж після удару суперника зі штрафного гравець “Маккабі” Веред був першим на відскоку і потужно пробив під поперечину. А невдовзі за недісципліновану поведінку з поля видалили захисника “Динамо” Євгена Хачеріді. На 62-й хвилині гості зрівняли рахунок завдяки удару Атара здалека. За 15 хвилин до кінця “Маккабі” вже сам повів у рахунку – Даббур реалізував вихід сам на сам. Щоправда, за п’ять хвилин невтомний Гусєв після комбінації партнерів вискочив на побачення з воротарем і зрівняв рахунок. В останні хвилини у динамівців були моменти, аби вирвати перемогу, але більше голів у цьому матчі не було. Варто зазначити, що навіть перемога не принесла б “Динамо” путівку до 1/16 фіналу турніру, оскільки турецький “Бешикташ” обіграв в Стамбулі “Сток Сіті” з рахунком 3:1. Таким чином, за підсумками групового етапу у групі Е “Бешикташ” набрав 12 очок, “Сток Сіті” набрав 11 очок, “Динамо” – 7 очок, “Маккабі” – 2 очки. Турецький та англійський клуби йдуть далі. // «Інтерфакс-Україна»