У боротьбу в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вступають останні дві пари

З перемоги над лондонським «Челсі» стартував у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійський «Наполі».

Вдома італійці не лишили шансів команді Віллаша Боаша і фактично забезпечили собі чвертьфінал: 3-1. В іншому матчі нічиєю розійшлися мадридський «Реал» та московський «ЦСКА». Команда Моуріньо на виїзді не змогла здолати армійців. У першому таймі відзначився Роналду, під акомпанемент фінального свистка Вернблоом зрівняв рахунок 1-1.

Сьогодні у боротьбу вcтупають останні дві пари. Мюнхенська «Баварія», у складі якої грає українець Анатолій Тимощук, завітала у гості до швейцарського «Базеля». Команда Хайко Фогеля – лідер національного чемпіонату, і після феєричного групового турніру, коли «Базель» відправив до Ліги Європи «Манчестер Юнайдет», швейцарці збираються знов потішити своїх фанів. Імовірно, виграти в Лізі Чемпіонів цього сезону має «Баварія». Ще б пак, адже фінал турніру відбудеться на їхній домашній Аліланц Арені. Сьогодні «Баварія» гратиме без Швайнштайгера та ван Бюйтена. Проте, за словами наставника німців Юпа Хайнкеса, немає причин хвилюватися. Команда знайде спосіб протидії швейцарським атакам.

Також сьогодні зустрінуться «Марсель» та «Інтер». Італійці вийшли до плей-оф із першого місця групи. А от у серії А команда Клаудіо Раньєрі тільки сьома. Тож свої невдачі на домашній арені спробує компенсувати у єврокубках. Єдина втрата італійців – Рікардо Альварес. Усі інші готові. «Марселю» в чемпіонаті Франції також до лідера далеко. Команда Дідьє Дешама четверта, програючи «ПСЖ» цілих 12 пунктів. Проте наставник «Марселя» впевнений: пройшли складний шлях групового турніру – до снаги вийти й до чвертьфіналу. У французів відсутній лише нападник Лоїк Ремі. Проте тренер має, ким його замінити. Тож, за словами Дешама, його команда сподівається на позитивний для себе результат, аби 13 березня на Сан-Сіро мати перевагу над Інтером.//ICTV