“Металіст” – в 1/8 Ліги Європи

Харківський “Металіст” і в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА впевнено переграв австрійський “Зальцбург”.

Харківський “Металіст” і в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА впевнено переграв австрійський “Зальцбург”.Після перемоги тиждень тому на виїзді з рахунком 4:0 єдиний представник України в єврокубках розгромив суперника на своєму полі з рахунком 4:1.На 29-й хвилині після прострілу аргентинського півзахисника “Металіста” Соси захисник австрійської команди Хінтереггер зрізав м’яч у власні ворота. На 56-й хвилині гравець гостей Янтшер зрівняв рахунок. Але вже на 62-й хвилині нападник харків’ян Кристальдо знову вивів свою команду вперед. Не минуло й хвилини, як його співвітчизник Бланко ще більше зміцнив перевагу команди Мирона Маркевича.На 87-й хвилині бразильський новачок “Металіста” Марлос поставив крапку в цьому матчі.В 1/8 фіналу “Металіст” зіграє з грецьким “Олімпіакосом”, який двічі обіграв казанський “Рубін” з однаковим рахунком 1:0. Матчі цієї стадії призначені на 8 і 15 березня. // «Інтерфакс-Україна»