“Динамо” і “Шахтар” синхронно перемагають у Прем’єр-лізі

Лідери чемпіонату України з футболу знову синхронно перемогли і зберегли статус-кво в турнірній таблиці перед очною зустріччю в наступному турі.

Лідери чемпіонату України з футболу знову синхронно перемогли і зберегли статус-кво в турнірній таблиці перед очною зустріччю в наступному турі.Київське “Динамо” у матчі 25-го туру переграло в неділю на НСК “Олімпійський” одеський “Чорноморець” з рахунком 3:1.Рахунок у матчі на 27-й хвилині після пасу Адміра Мехмеді відкрив Браун Ідей. Наприкінці першого тайму після подачі до штрафного Горана Попова рахунок ударом з льоту подвоїв Денис Гармаш. В середині другого тайму свій третій гол поспіль на реконструйованому НСК “Олімпійський” ударом зі штрафного провів Олександр Алієв. За п’ять хвилин півзахисник “Чорноморця” Лео Матос замкнув головою навісну передачу партнера і забив гол престижу.Гол одеської команди перервав “суху” серію “Динамо”, яке не пропускало до цього у восьми іграх поспіль. Перемога над “Чорноморцем” стала для столичного клубу 10-ю поспіль. Крім того, динамівці ще жодного разу не програвали в нинішньому чемпіонаті.”Шахтар” за півтори години до цього переграв в Полтаві “Ворсклу” з рахунком 2:0. Рахунок в цьому матчі також був відкритий на 27-й хвилині, коли після передачі Развана Раца точно пробив головою Євген Селезньов. А на початку другого тайму після ще однієї передачі румунського захисника м’яч опинився у бразильця Тейшейри, який подвоїв рахунок.Донецький клуб виграв 10 з 11 останніх матчів в Прем’єр-лізі після єдиної поразки в сезоні на своєму полі від “Металіста” в жовтні 2011 року.Таким чином, після 25-ти турів на першому місці в чемпіонаті України йде київське “Динамо”, набравши 67 очок. На три пункти менше в “Шахтаря” (64 очки). Харківський “Металіст” набрав 54 очки, але ще проведе в неділю свій матч з “Кривбасом”.  “Дніпро”, що й де четвертим, має в своєму активі 41 пункт.7 квітня “Шахтар” і “Динамо” зіграють в Донецьку на “Донбас Арені” в межах чергового туру УПЛ. // «Інтерфакс-Україна»