Українці стали третіми на авторалі в Еміратах

Спортсмени проїхали перші 300 кілометрів дистанції, до фінішу дісталися не всі.

На перший етап вийшли 32 автомобілі та 61 мотоцикл. Першими поїхали мотоциклісти. Марк Кома навіть попри те, що стартував у числі останніх, показав все, на що здатен. Іспанець виграв майже дві секунди у найближчого переслідувача і очолив перегони. Наш Вадим Притуляк перший етап доїхав 49-м.

Підступні піски Еміратів були безжальними до всіх, навіть титулованих гонщиків. Чинний чемпіон в класі Т2 росіянин Ілля Кузнєцов налаштований цього року виграти. Він увесь етап бився з Жаном Луї-Шлесером, який і виграв в понеділок. Росіянин конкуренції не витримав, а на одній з дюн взагалі перекинув свій X5 і приїхав 12-м.

Вадим Нестерчук перший етап їхав обережно. Дорогою в пісках він зустрів багато уламків автомобілів, тому зайвий раз не ризикував. Тактика українця виявилася вдалою. З кількома зупинками екіпаж «Сікст Юкрейн» витратив на етап 5 з половиною годин. Це шостий результат на першому етапі.

Результат після першого етапу вражаючий — Вадим Нестерчук вирвався на 6 місце в абсолютному заліку і уже третій у своєму класі. Попереду сотні кілометрів чергового етапу.//Андрій Ковальський, «ФАКТИ», ICTV