У “Шахтаря” відтепер є власний інтернет-телеканал

3 квітня відбувся запуск інтернет-телеканалу FCSD.tv для уболівальників “Шахтаря”.

3 квітня відбувся запуск інтернет-телеканалу FCSD.tv для уболівальників “Шахтаря”.

Люди на порталі зможуть першими отримувати доступ до свіжих відеосюжетів, інтерв’ю та передачам, створюваним творчою групою Шахтар-ТВ.

Вже зараз всі шанувальники помаранчево-чорних можуть випробувати новий ресурс, перейшовши за посиланням, повідомляє офіційний сайт Гірників.

За словами начальника відділу інтернет-медіа ФК “Шахтар” Володимира Лисенка, головна ідея порталу – дозволити уболівальникам Гірників знайти будь-яке відео з життя команди за заданою тематикою і згрупувати його таким способом, щоб воно було зручно для перегляду. Для цих цілей був створений унікальний плей-лист, який буде доступний тільки авторизованим користувачам сайту.

Крім того, функціонуватиме розділ “Вибране”, в який користувачі зможуть додавати улюблені ролики, а також з’явиться можливість завантажити будь-яке відео на власну сторінку, на сайт, в соціальну мережу, скориставшись одним-єдиним кодом.

“У наших планах – онлайн-мовлення, і сподіваюся, що з часом ми виростемо в повноцінний клубний ТВ-канал”, – зазначив керівник телевізійної групи Шахтар-ТВ Андрій Бабешко.//СПОРТ bigmir)net

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх