“Металург” і “Арсенал” вилітають з Ліги Європи

ФК “Металург” (Донецьк) не зумів подолати третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи УЄФА, програвши за сумою двох зустрічей норвезькому “Тромсе”.

ФК “Металург” (Донецьк) не зумів подолати третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи УЄФА, програвши за сумою двох зустрічей норвезькому “Тромсе”.Після нічиєї в першому виїзному матчі 1:1 “металурги” поступилися скандинавам у четвер в Донецьку на своєму полі з рахунком 0:1. Єдиний гол на дев’ятій хвилині матчу провів нападник Прийович.Тим часом ФК “Арсенал” (Київ) не зміг здобути необхідний результат у матчі з словенською “Мурою” в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи після технічної поразки 0:3 в першій зустрічі.”Каноніри” зуміли перемогти суперника з рахунком 2:0, чого було недостатньо. Українському клубу вдалося відкрити рахунок вже на другій хвилині після удару Кобахідзе. Але на 30-й хвилині захисник Сергій Симоненко був видалений за фол останньої надії, що ускладнило завдання для підопічних Кучука.В середині другого тайму, Володимир Гоменюк, який вийшов на заміну, точно пробив головою після подачі зі штрафного, але більшого “Арсеналу” досягти не вдалося.