Усейн Болт хоче бути «живою легендою»

Ямаєць Усейн Болт, що виграв на лондонській Олімпіаді два золоті медалі в спринтерському бігу, закликав журналістів називати себе “живою легендою”.

На нічній прес-конференції в Лондоні найшвидша людина планети влаштував черговий спектакль і пообіцяла представникам ЗМІ не давати інтерв’ю в тому випадку, якщо вони не виконають його прохання.

“Із сьогоднішнього дня називайте мене “живою легендою”, якщо цих слів я у ваших газетах не побачу, то прошу навіть не підходити до мені із проханням про інтерв’ю”, – сказав атлет.

Про свою мрію стати легендою світового спорту Усейн оголосив ще три роки тому на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Берліні. Тепер, не без підстав, він порахував це завдання виконаним.

Нагадаємо, що напередодні Болт завоював свою п’яту золоту олімпійську медаль, вигравши фінал на 200 метрів. Він став першим бігуном в історії, що зумів виграти на дистанціях 100 і 200 метрів на двох Іграх поспіль.