Боксер Шелестюк здобув бронзу Олімпіади (Фотозвіт ICTV)

Програв у півфіналі Олімпійських ігор-2012

Український боксер Тарас Шелестюк, який виступає в категорії до 69 кг, програв у півфіналі Олімпійських ігор-2012 в Лондоні і завоював бронзову медаль турніру.

Суперником українця в півфіналі був британський боксер Фредді Еванс. У першому раунді британець на думку суддів виграв 4:1. Це був несподіваний результат для української команди. У наступній трихвилинці українець вирівняв ситуацію, завершивши раунд 4:4. Третій раунд залишився за нашим боксером, але в загальному рахунку від таки поступився на один удар – 10:11.

Шелестюк почав боротьбу на Олімпіаді-2012 з 1/8 фіналу, де переміг боксера з Молдови Василя Білоуса з рахунком 15:7. У чвертьфіналі українець завершив внічию бій проти француза Алексіса Вастина, але судді віддали перевагу нашому боксерові.

Нагадаємо, раніше у фінал Олімпійського турніру пробилися українець Денис Беринчик, який виступає в категорії до 64 кг, Олександр Усик (категорія до 91 кг) та Василь Ломаченко у категорії 60 кг.