У рейтингу олімпійських красунь із пострадянського простору дві українки

Російські дівчата склали трійку лідерів рейтингу найкрасивіших спортсменок із країн СНД за підсумками Олімпіади-2012 у Лондоні, складеного експертами фонду “Інтеграція” разом з Моніторинговим агентством NewsEffector за результатами опитування на пострадянському просторі.

Перше місце посіла росіянка Кароліна Севастьянова, що брала участь у груповому багатоборстві з художньої гімнастики й, що завоювала в цьому виді золото.

На другому місці опинилась російська легкоатлетка Ксенія Вдовіна, що брала участь в естафеті олімпійського вогню “Лондон-2012”.

Третє місце в рейтингу найкрасивіших спортсменок посіла зірка російського тенісу Марія Шарапова, що завоювала на цій Олімпіаді срібну медаль.

У кроці від лідерів зупинилася Олена Ісинбаєва – знаменита російська стрибунка із шостом, дворазова олімпійська чемпіонка, що завоювала бронзу в Лондоні.

На п’ятому місці знаходиться представниця Казахстану – гімнастка Анна Аляб’єва.

На шостому місці – спортсменка Узбекистану Уляна Трофимова. Перед стартом змагань вона була серед претенденток на медалі Олімпіади, але, як з’ясувалося пізніше, на тренуваннях Уляна зламала ногу. Незважаючи на це, вона вирішила взяти участь у змаганнях.

На сьомому місці в рейтингу знаходиться білоруська плавчиха Олександра Герасименя, що завоювала для Білорусії два срібла.

На восьмому – українка Юлія Єлістратова, що займається триатлоном.

Російська гімнастка Алія Мустафіна, що завоювала на Олімпіаді-2012 золото, срібло й дві бронзи, посіла дев’яте місце рейтингу.

Десятку найкрасивіших спортсменок СНД замикає українська легкоатлетка Вікторія Рибалко.