Фінал Копа Судамерикана закінчився на 45-й хвилині через побиття гравців

Футболісти аргентинського “Тигре” відмовилися виходити на другий тайм гри проти “Сан-Паулу” в Бразилії.

“Сан-Паулу” став чемпіоном Південної Америки з футболу, не догравши матч-відповідь вирішального раунду проти “Тигре” через відмову аргентинського клубу виходити на другий тайм.

Після нічийного результату в першому матчі команд, що пройшов в Аргентині, бразильці на своєму полі забили два м’ячі вже в першій половині гри. В результаті у гостей помітно почали здавати нерви, що наприкінці першої половини призвело до сутички за участю команд.

При цьому, коли аргентинці йшли в підтрибунне приміщення, розгорівся ще і конфлікт між ними і поліцейськими на стадіоні. Як згодом заявили представники “Тигре”, декілька гравців в результаті бійки отримали травми.

У підсумку аргентинський клуб відмовився виходити на поле на другий тайм. Після декількох хвилин очікування представник турніру Конфедерації південноамериканського футболу заявив, що “Сан-Паулу” зарахована перемога.

Бразильський клуб тим самим завоював свій перший титул за чотири сезони.