Молодіжна збірна України з хокею всуху переграла поляків

Молодіжна збірна України з хокею здобула першу, так би мовити, повноцінну перемогу на домашньому чемпіонаті світу в першому дивізіоні Групи Бі.

В Донецьку слідом за виграшем з булітів у Великобританії та поразки від італійців, підопічні Годинюка всуху перемогли збірну Польщі. Попри активний старт господарів, закинути українцям вдалося лише в другому періоді. Але одразу дві шайби.

Голи Курського та Янішевського з інтервалом майже у 10 хвилин, так і залишилися єдиними в цій зустрічі. В обох випадках асистентом виступав гравець «Компаньйона» – Руслан Ромащенко.

В іншому матчі четверга Великобританія розгромила Хорватію 4:0, а Казахстан переміг італійців 2:1. Саме із казахами наша молодіжка зіграє завтра.