ХК «Донбас» став володарем Континентального кубка

Український хокейний клуб вперше в історії виграв євротрофей.

У Донецьку наша команда у вирішальному поєдинку здолала французький клуб «Руанські Дракони».

Від напруги на майданчику не витримала навіть електромережа Арени «Дружба». Наприкінці першого тайму частина глядачів опинилася у темряві. На той момент рахунок на табло був рівним – 1:1. Спочатку Сергій Варламов вразив ворота Анрі, реалізувавши чисельну більшість, а на екваторі двадцятихвилинки Фредрікссон кидком від синьої лінії відновив статус кво.

Через проблеми з освітленням перша перерва почалася майже на три хвилини раніше. Цей час було перенесено на другий період, і нашій команді це тільки пішло на користь. Підопічні Юліуса Шуплера знову вийшли вперед. Туомас Кііскінен з близької відстані змусив капітулювати стража воріт французів.

А з початком другого періоду шайби у ворота Анрі посипалися як з рогу достатку. Клей Вілсон і Туомас Кііскінен перетворили перевагу у два гравці у дві закинуті шайби, а трохи пізніше Сергій Варламов реалізував ще одну чисельну перевагу, оформивши дубль слідом за Кііскіненом.

Довести матч до переможного кінця залишалося справою техніки. При цьому, в завершальній двадцятихвилинці донеччани збільшили розрив у рахунку завдяки точним кидкам Сергія Перетягіна і Петера Подхрадскі. “Донбас” (Донецьк, Україна) – “Руанські Дракони” (Франція) – 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – Варламов (Кашпар, Кочетков); 1:1 – Фредрікссон ; 2:1 – Кііскінен (Дадонов) ; 3:1 – Вілсон (Подхрадскі, Дадонов); 4:1 – Кііскінен (Недорост); 5:1 – Варламов (Кашпар, Кочетков); 6:1 – Перетягін (Кочетков); 7:1 – Подхрадскі (Кііскінен, Дадонов).