Мексика вперше за 20 років ризикує не потрапити на Чемпіонат світу (+відео)

Нинішня команда Марвейка за шість турів взяла тільки 4 очки і заслужено перебуває серед аутсайдерів ліги

61-річний спеціаліст Берт Ван Марвейк повертається у футбол. 2010 року він вивів збірну Нідерландів у фінал чемпіонату світу, де та програла іспанцям, а нині перед голландцем стоїть значно прозаїчніше завдання. Його покликати врятували Гамбург, який невдало стартував у Бундеслізі.

Нинішня команда Марвейка за шість турів взяла тільки 4 очки і заслужено перебуває серед аутсайдерів ліги. Із Гамбургом тренер підписав угоду до червня 2015 року.

Так само нове місце роботи у Віктора Вучетіча. Він став третім наставником збірної Мексики за останній тиждень. Попередніх тренерів ацтеків звільняли після поразок у відборі на Кубок світу.

Мексиканці ризикують не потрапити на Мундіаль вперше з 1990 року. Нині ацтеки лише 5-і у своїй відбірній зоні. Однак перемоги в матчах проти Панами та Коста-Ріки можуть гарантувати мексиканцям третє місце та автоматичне потрапляння на чемпіонат світу.

Четверта ж позиція в зоні Конкакаф забезпечить стикові поєдинки проти Нової Зеландії.

Еспаньйол намагається тримати темп, заданий лідерами Прімеро на старті сезону. Каталонці залишаються однією з 5-и команд чемпіонату Іспанії, які ще не програвали цього сезону.

Вдома Еспаньйол переміг Атлетик. 3:2. Дублем відзначився Віктор Санчес. Після 5-и турів Еспаньйол ділить 4-у позицію із Віляреалом та програє лідеру Барселоні 4-и очки.