Тренер “Металіста” і капітан “Дніпра” похвалили переможених суперників (+відео)

Першолігова Олександрія проявила кубковий характер у грі з  «Металістом»

Першолігова Олександрія проявила кубковий характер у грі з  «Металістом».

Лідер прем’єр-ліги лише за підсумком 120 хвилин зміг довести свою перевагу у класі над суперником.

Слобожанці вийшли на матч проти Олександрії основним складом, і вже на 5 хвилині Соуза відкрив рахунок. Та господарі швидко відігрались. Зробив це дальнім ударом Андрій Запорожан.

Основний час так і завершився за рахунку 1:1, а тільки-но розпочався екстра-тайм, свій перший гол за Металіст забив Володимир Гоменюк.

Ще за 5 хвилин Марко Девіч реалізував пенальті. Не залишив поле без гола і Дієго Соуза. 4:1. Металіст проходить  в 1/8 фіналу Кубка України.

«Олександрія сьогодні зіграла хороший матч, і нам було дуже непросто. Але ми виграли, і то вже добре», – каже головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич.

Значно менше часу, а отже і сил знадобилося Дніпру, аби пройти до 16-ти найкращих клубів Кубка України.

У Чернівцях дніпропетровці здолали місцеву Буковину. Ще в першому таймі голи Селезньова та Коноплянки фактично визначили переможця у цій грі. Поєдинок так і закінчився за переваги Дніпра у 2 мячі.

«Хороший матч кубковий. Видно, що команда Буковина налаштована на гру, добре вийшла на гру. І варто віддати належне, хорошу гру показала. Ясно, що на сьогодні «Дніпро» більш майстровитий, і тому рахунок, мабуть, закономірний», – говорить капітан «Дніпра» Руслан Ротань.

Жеребкування 1/8 фіналу Кубка України відбудеться завтра у Будинку футболу.