“Донбас” поступився першій команді Сходу

Слідом за лідером Західної конференції на підопічних Андрія Назарова чекав матч з першою на поточний момент командою Сходу.

Протягом першої половини стартової двадцятихвилинки, маючи хороші шанси на успіх, відкрити рахунок могла будь-яка з конкуруючих команд, однак, не використавши чисельну перевагу, донеччани надали суперникам варіант 5 на 3, і гості, щойно у господарів майданчика з’явився четвертий польовий, змогли відправити шайбу у ворота, – повідомляє прес-служба ХК “Донбас”.

Протягом трьох наступних хвилин гравці “Бариса” ще двічі запалювали червоне світло за воротами “Донбасу”. Лише після цього донеччанам вдалося прийти в себе і, завдяки точному кидку Євгена Дадонова, скоротити відставання в рахунку.

Двічі маючи чисельну перевагу під час другого періоду, донеччанам ніяк не вдавалося змінити рахунок на табло. Втім, в одному з епізодів знадобився додатковий перегляд, що затягнувся на три-чотири хвилини.

Однак і після нього визначити, чи перетнула шайба лінію воріт, суддям матчу не вдалося. Вона застрягла в амуніції воротаря «Бариса» Ахонена і знайдена не була.

Наприкінці двадцятихвилинки в епізоді після поперечної передачі Вацлава Недороста, нападнику казахів Спиридонову в останню мить вдалося перешкодити Клею Вілсону замкнути дальню штангу. Таким чином нападник гостей почав контратаку на ворота «Донбасу», яку після передачі Жайлауова сам і завершив.

Ще раз скоротити відрив підопічним Андрія Назарова вдалося після розіграшу зайвого.  Лукаш Кашпар потужним кидком майже від борту застав фінського голкіпера зненацька, а за дві хвилини до кінця третього періоду господарі майданчика отримали ще одну чисельну перевагу, і після тайм-ауту, замінили воротаря на шостого польового.

Однак, відстоявши ворота, гості змогли зберегти переможний рахунок.