ХК Донбас почав програвати з непристойним рахунком

Донецький хокейний клуб Донбас перервав свою виграшну серію в КХЛ

Донецький хокейний клуб Донбас перервав свою виграшну серію в КХЛ. Після двох поспіль перемог на виїзді, повернення додому для донеччан було зіпсоване поразкою від казахстанського Бариса.

Вже наприкінці першого періоду рахунок для господарів виглядав непристойним – 0:3. У воротах Донбаса двічі розписався Бойд, ще одну шайбу закинув  Поліщук.

Все, чим спромоглися відповісти донеччани – гол Дадонова за півхвилини до першої перерви. В наступному періоді Донбас двічі мав чисельну перевагу, однак скористатися нею не зміг.

Натомість, команда з Казахстану забила четверту шайбу, повернувши Барису різницю в три голи. В останній двадцятихвилинці господарі нарешті успішно розіграли зайвого – Кашпар невідпорно вистрелив після передачі Пігановича.

Наприкінці матчу, отримавши ще одну чисельну перевагу, тренер Донбаса Андрій Назаров випустив шостого польового гравця, однак вчотирьох казахи витримали атаки господарів і зберегли переможний для себе рахунок 4:2.

Наступний поєдинок  Донбас зіграє завтра також вдома проти Югри з Ханти-Мансійська.